השבתאים - חברה לבניין
 
 
 
 
 
 
 
 

פרופיל החברה

 
השבתאים הינה חברה העוסקת בייזום פרוייקטיבנייה - ברכישת קרקעות, השבחתן, תכנון והוצאת היתרי בנייה  וביצוען של עבודות הבנייה. החברה הינה אחת הוותיקות והמוערכות בעיר הרצליה, והיא החלה את דרכה בשנות ה- 50 של המאה ה- 20. החברה אינה בורסאית, וכל רווחיה מושקעים בפיתוחה - מה שמעניק לה חוסן כלכלי ויציבות לאורך שנים. החברה בונה וילות, קוטג'ים, בתי פרטיים, בנייני מגורים, בניינים עם דירות להשכרה, מבנים מסחריים ועוד.

אנו עובדים עם מהנדסים ואדריכלים ברמה הגבוהה ביותר מהמובילים בתחומם. החברה מעסיקה מספר קבלני משנה, ספקים, וצוותים מקצועיים ומנוסים, כך שהם יכולים לתת מענה לכמה פרויקטים בו זמנית. עם זאת אנו מקפידים לנהל לא יותר מפרויקט אחד בו זמנית כדי להבטיח את האיכות המירבית.

 
 
ליווי צמוד עד סוף הפרויקט

רכישת הנכס מתבצעת ישירות מול החברה, ללא סוכן או מתווך, והשירות הישיר והאמיתי מבטיח שביעות רצון של כל לקוחותינו, שחוזרים וקונים אצלנו דירה שנייה או דירות לילדים. החברה אינה מקבלת ליווי פיננסי של בנקים, אלא עובדת רק על הון עצמי, ועובדה זו מבטיחה ללקוח את השקט הנפשי ואת הביטחון בהשלמת הבנייה על הצד הטוב ביותר.
מבחינתנו העיסקה מסתיימת רק במועד העברת הזכויות בטאבו על שם הקונה.

החברה שומרת על קשר הדוק וטוב עם כל הרשויות הרלוונטיות לפרויקט, כך שאנו מעניקים פתרון כולל לקונה. החברה בעלת מודעות גבוהה לצורכי הלקוח. אנו דואגים להקשיב לו, ויודעים שהלקוח מבצע איתנו את מהעיסקאות הגדולות בחייו. אנו מספקים ללקוח שירות מלא בכל שלבי הבנייה, ונותנים לו את כל הליווי הדרוש גם מעבר לתקופת האחריות.

החברה עובדת בשקיפות מלאה כלפי הלקוח. בעלי החברה הינם בני משפחה אחת, ואין לה דירקטורים חיצוניים. החברה הינה למעשה יחידה אחת, שמעניקה את כלל השירותים הדרושים ללקוח תחת קורת גג אחת. 

חברת השבתאים הלכה והתבססה עד להפיכתה לשם דבר לאור האיכות והאמינות שלה. כיום השבתאים מאחדת בין הדור הישן והחדש וממשיכה לפעול באותם העקרונות שקבעה לעצמה לאורך השנים הרבות, תוך צבירת הניסון, הידע והמוניטין.

לחברה כיום ישנם נכסים להשכרה, למכירה, למגורים ולמסחר. הישגה העיקרי נעוץ בכך שאין כמעט מקום בעיר הרצליה שהיא לא השאירה בו את חותמה, שבוודאי יעמוד על כנו עוד זמן רב, וגם בפרוס          המאה ה- 22.
 
 
 
השבתאים - חברה לבניין
 
השבתאים - חברה לבניין
 
 
 
לא בדיבורים עסקינן, לא בפוליטיקה גבוהה ולא בעסקי אוויר ספקולטיביים למיניהם, אלא במעשים, ביצירה ובבנייה -  בניית העיר הרצליה. עשייתו הייחודית והמתמשכת של יוסף שבתאי ז"ל, מייסד החברה מתבטאת בבנייה ברציפות בהתמדה וללא לאות מזה כ- 50 שנה בהרצליה, למעשה מראשית ימיה של המדינה ועד היום. אין המדובר באיל הון רב זרועות, יורש מפונק או איש בורסה חלקלק, כי אם באיש המאמין בעבודה, הרואה ברכה מפרי עמלו ומעסקו אשר אותו הקים במו ידיו מראשיתו.

מנהל החברה כיום הינו בנו של המייסד – מרדכי שבתאי. מרדכי הינו מהנדס במקצועו, בוגר הטכניון בהצטיינות, עורך דין בוגר המרכז הבינתחומי הרצליה, ובעל תואר שני במנהל עסקים בניו יורק.

השבתאים אינם נחים על זרי דפנה ואינם פוסקים מליזום בנייה בהרצליה, וכבר עתה שוקדים על פרויקטים נוספים להמשך תנופה ופיתוח בעיר.  

להלן רשימה חלקית של הפרויקטים אותם יזמה, בנתה, מכרה, ואכלסה החברה לאורך השנים:

1956 – רח' מנסקי/ אחד העם - בניין של 4 דירות
1957 – רח' ראש פינה – שני בניינים של 4 דירות בכל אחד
1962 – רח' חובת הלבבות – 7 בניינים של 6 דירות בכל בניין
1966 – רח' בני בנימיו – שני בניינים של 12 דירות לזוגות צעירים
1970 – רח' הס פינת העצמאות  – בניין של 30 דירות ועשרים חנויות 
1975 – רח' סמילנסקי – 2 בניינים של 12 דירות בכל בניין
1980 – רח' ברנר פינת בן יהודה  – 21 קוטג'ים
1985 – רח' הדר 30 – בניין של 10 דירות
1990 – רח' הבנים פינת קהילת ציון – שני בניינים של 9  ו 12 דירות וסופרמרקט
1995 – רח' הלל – בניין של 10 דירות
2000  - רח' לסקוב  – 7 קוטג'ים
2005 – רח' י.ל. גורדון  – 13 דירות
2010 - רח' דן שומרון - 28 דירות
2014 - רח' הרצוג - 18 דירות

 
 
 
 
 
 
 
 
 
הס 26, הרצליה טל': 9541536 - 09 פקס: 9543275 - 09 נייד: 2596946 - 052 דוא"ל: Shabtai.moti@gmail.com